2019. 03. 25.

Az iskola IV. korcsoportos fiú kézilabda csapata Kiskunmajsán a körzeti döntőn elért első helyezésével kivívta az április 4-ei megye döntőn való részvételt. A győztes fiú csapat tagjai: Fenyvesi Bálint, Kőrösi Dániel, Szuromi Vajk,  Fődi István, Patik Bence, Juhász Döme, Szabadi Noel, Baricz Máté, Fekete Róbert,  Horváth Levente,  Fodor Bence, Viola Benedek, Schnürlein Áron.

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif A Diákolimpia A-kategóriás leány kosárlabda versenyén, a 4. korcsoportban a harmadik helyen zárt a Szilády Áron Református Gimnázium csapata.

A mezei futóversenyen a 2. korcsoportos sziládys lány csapat: Nagy Csenge, Snyehola Maja, Kocsis Linett, Solti Tímea a 2. helyen végzett és országos döntőbe jutott.   Egyéniben Nagy Csenge 2., Snyehola Maja 3. lett. A 3. korcsoportban egyéniben országos döntőbe került Varga Médea és Patocskai Emese. Csapatban a 4. helyen végeztek Gyóni Zsófival,  Viszmeg Ninettával, Béres Laurával és Rideg Iringóval kiegészülve.  A 3. korcsoportos fiú csapat: Németh Gergő, Osztatni Zsombor, Nagy Zsombor és Antal Zoltán az 5. helyen zárta a futóversenyt.

A Weöres Sándor megyei szavalóverseny területi fordulóján Szabó Áron Timóteus az I. helyezést érte el, továbbjutva ezzel a megyei döntőbe!

Az  Egyházi Iskolák Országos Angol Versenyének szóbeli döntőjében I. kategóriában Andriska Noémi 12. helyen, II. kategóriában Kulcsár Petra 2. helyen, Magyar Petra 10. helyen végzett.