Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!

XII. SZILÁDY Kupa

Támogatóink: Bajsz Gábor, Barcelona Kft., Bartus Róbert, Belvárosi Gyógyszertár, BD Trader Kft. Szabó Sándor, Birgés István, Bognár Boris Kft., Bordás Zoltán, Caussade Hungary Kft., Csaplár Imre, Csizmadia János, Dávid Géza, Deák Gábor, Déli Városkapu Kft., Dobó Mihály, Dr. Kocsári Judit, Moldován Margit Zsuzsanna, Esze kertje Zöldség- Gyümölcs Vegyeskereskedés, Éliás Cukrászda, Fritmann Péter, Fuji foto, Gábriell Cukrászda, Ganzair, Gidai János, Gyöngy Papír Bt., Habi Kft, Halasi Média és Kultúra nonprofit Kft, Halasi László, Halasthermál, Haldorádó Horgászbolt, Horváth Mariann, Jenei Trade Kft., Juhász Tibor, Kalmár Pékség, Kebpro Kft., Krausz és Társai, Laskovics Norbert, Mappa Kft., Mészáros István, Mészáros László, Mészáros Tibor, Míg György, Ötvös Tiborné, Papp Csaba, Pásztor Tibor, Három Betyár Pizzéria Császártöltés, Puskás Péter, Rokolya József, Rongyász Kiskunhalas, Seres Sándor, Simon János, Sóstó Csárda, SUNSET Kft., Sütöri Balázs, Szabó Ferenc, Szabó Mónika, Szalai Péter, Szarka József, Szécsiné Rédei Éva, Szeitz Gábor, Szélpál István, Szőke Sándor, Tasi Attila, Temesváry Gyula, Terminator Computer Kft., Tihanyi Szabolcs, Tóbiás Zoltán, Tóth István, Totya Boltja, Vakond Via Kft., Varga Gyula, Varga Tamás, Városi Sportbizottság, Vincze István, Zsikla György

2019. január 11-13.
Megnyitó: január 11., 12.30-tól
Eredményhirdetés: január 13., 12.45-kor
KSZC Dékáni Árpád Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája tornacsarnoka

Folyamatosan frissülő fotók a Szilády Kupa Facebook albumában, hozzászólások, live streamek az iskola facebook oldalán és időnként élő kapcsolás a Halas Rádióban!

Élő közvetítés

Ha nincs lehetőséged kijönni személyesen megnézni a meccseket, együtt szurkolni kedvenc csapatodnak, akkor se keseredj el, mert élőben nézheted ott ahol vagy, csak egy internetre kapcsolt és Youtube képes okostelefonra, tabletre van szükség vagy akár egy PC is elég lehet, ha rákattintasz a ikonra. Ott megtalálod a pénteki teszt adásokat is és megnézheted a szombati vagy vasárnapi mérkőzéseket is.
Mivel minden játékost nem áll módunkban ismerni, így "igazi" közvetítés élménnyel nem szolgálhatunk.


Góllövő lista - Top 10

1.

Lengyel Szabolcs (Bibó)

12 gól

2.

Miskei László (Bibó)

10 gól

3.

Plichta Dominik (Dékáni)

10 gól

4.

Angeli Tamás (Szilády)

7 gól

5.

Gilice Levente (Dékáni)

6 gól

6.

Telek Péter (Tomori)

5 gól

7.

Suhajda Merlin (Szilády)

5 gól

8.

Dusnoki András (Szilády)

4 gól

9.

Piegel Dominik (Szilády)

4 gól

10.

Hajdú Hunor Ferenc (Dékáni)

4 gól


Éremtáblázatok, helyezések

7-8. évfolyamos korosztály

#1 Felső
#2 Szilády
#3 Soltvadkert
#4 Arany

Középiskolás - lány

#1 II. Rákóczi
#2 Szilády
#3 Baksay
#4 Dékáni

Középiskolás - fiú

#1 Szilády
#2 Dékáni
#3 Nowy
#4 Bibó

Mérkőzések

#1

péntek

09:45 Arany

0:1

Felső
#2

péntek

10:15 Szilády

6:1

Soltvadkert
#3

péntek

10:45 II. Rákóczi lány

2:0

Dékáni lány
#4

péntek

11:15 Szilády lány

8:1

Baksay lány
#5

péntek

13:00 Szilády

3:3

Dékáni
#6

péntek

13:40 Bibó

5:1

Szeged
#7

péntek

14:20 Tomori

2:3

II. Rákóczi
#8

péntek

15:00 Baksay

0:3

Nowy
#9

péntek

15:40 Arany

0:2

Soltvadkert
#10

péntek

16:10 Felső

3:2

Szilády
#11

péntek

17:00 Bibó

7:2

Baksay
#12

péntek

17:40 Szilády

14:1

Piarista
#13

szombat

09:00 Dékáni

2:2

Tomori
#14

szombat

09:40 Szeged

2:2

Baksay
#15

szombat

10:20 II. Rákóczi

4:0

Piarista
#16

szombat

11:00 Nowy

2:2

Katona
#17

szombat

11:40 Szilády

4:0

Tomori
#18

szombat

12:20 Dékáni

1:0

II. Rákóczi
#19

szombat

13:00 Bibó

4:1

Katona
#20

szombat

13:40 Szeged

0:4

Nowy
#21

szombat

14:20 Tomori

4:1

Piarista
#22

szombat

15:00 Baksay

1:8

Katona
#23

szombat

15:40 Szilády

2:2

II. Rákóczi
#24

szombat

16:20 Bibó

1:1

Nowy
#25

szombat

17:00 Dékáni

7:2

Piarista
#26

szombat

17:40 Szeged

0:7

Katona
#27

szombat

18:20 Dékáni

2:1

Katona
#28

szombat

19:00 II. Rákóczi

0:1

Nowy
#29

vasárnap

09:00 Bibó

7:8 (4:4)

Dékáni
#30

vasárnap

09:40 Szilády

2:1

Nowy
#31

vasárnap

10:20 Dékáni lány

1:3

Baksay lány
#32

vasárnap

10:50 Bibó

4:5 (0:0)

Nowy
#33

vasárnap

11:30 Dékáni

1:4

Szilády
#34

vasárnap

12:10 II. Rákóczi lány

3:2

Szilády lány

Csapatok

Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola Kunszentmiklós
Bibó István Gimnázium Kiskunhalas
Felsővárosi Általános Iskola Kiskunhalas
II.Rákóczi Ferenc Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium Kiskunhalas
Kecskeméti Katona József Gimnázium Kecskemét
Kiskunmajsai Arany János Általános Iskola Kiskunmajsa
Kiss Ferenc Erdészeti Szakgimnázium
Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és AMI
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium
KSZC Dékáni Árpád Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Kiskunhalas
KSZC Vári Szabó István Szakképző Iskolája és Kollégiuma Kiskunhalas
MARIA KONOPNICZKA Katolikus Középiskola
Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda Kecskemét
Tomori Pál Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium