Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!

Büszkeségeink

Büszkeségeink tabló: Azon diákok, tanárok, illetve csapatok fotói, eredményei, akik a közelmúltban eredményükkel iskolánk hírnevét öregbítették.

Szent-Györgyi Albert Kémia Verseny

A Szent-Györgyi Albert Kémia Versenyen szép eredményeket szereztünk: Előadás kategóriában: Olajos Tamara I., míg Kopasz Bence III. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Vas Hajnalka tanárnő Feladatmegoldásban: Ficsor Flóra I., Lengyel Zsigmond II., illetve Vas Anna és Vas Emma megosztott III. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Martin Amália tanárnő

Megtekintés: 32 Bővebben

X. robotprogramozó országos verseny eredményei

A X. robotprogramozó országos csapatverseny országos döntőjében iskolánk csapata a 7-8. osztályosok kategóriájában VIII. helyezést ért el. A csapat tagjai: Lengyel Zsigmond, Szilágyi Zsombor, és Nasz Péter. Felkészítő tanár: Németh István. Gratulálunk!

Megtekintés: 30 Bővebben

Szegedi medve matek eredményei

A 2019-es Szegeden megrendezett Medve szabadtéri matematika versenyen 6. helyezést ért el Baranyai Brúnó-Botka Lora-Biró Áron csapata (60 csapatból). Gratulálunk!

Megtekintés: 36 Bővebben

A 2019-es Szegeden megrendezett Medve szabadtéri matematika versenyen 5.helyezést ért Pesti Jenő-Lóránt Dominik - Teremi Dániel alkotta csapat (60 csapatból). Gratulálunk!

Megtekintés: 21 Bővebben

A 2019-es Szegeden megrendezett Medve szabadtéri matematika versenyen 5. helyezést ért el Markó Vivike - Horváth Marci- Figura Marci trió (124 csapatból). Gratulálunk!

Megtekintés: 24 Bővebben

A 2019-es Szegeden megrendezett Medve szabadtéri matematika versenyen 4.helyezést ért el Jenován Emma-Horváth Anna-Viszmeg Ninetta csapata (208 csapatból). Gratulálunk!

Megtekintés: 25 Bővebben

Pécsi medve matek eredményei

A 2019-es Pécsen megrendezett Medve szabadtéri matematika versenyen 6.helyezést ért el Kosóczki Balázs - Klem Balázs - Varga Lucaáltal alkotott csapat. Gratulálunk!

Sziládysok nyerték a Vári Kupát

A gimnázium labdarúgó csapata megnyerte a Vári Kupát. A csapat tagjai : Faddi Dávid, Molnár Patrik, Molnár Péter, Palásti Levente, Suhajda Merlin , Földes Péter, Virág Tamás, Vargacz Zikó, Papdi Martin, Angeli Tamás, Dusnoki András, Piegel Dominik! Edző: Zákány Sándor Gratulálunk!

Megtekintés: 19 Bővebben

Bakk Bálint eredménye

Az Orosz Kulturális Központ által rendezett „Kultúrák párbeszéde” országos orosz nyelvi versenyen Bakk Bálint a kategóriák összesített pontszámai alapján az abszolút első helyen végzett. Felkészítő tanára: Nagy Zoltán. Gratulálunk!

Megtekintés: 28 Bővebben

Diákolimpia megyei 2. helyezett az iskola lány focicsapata

A gimnázium lány labdarúgó csapata a Diákolimpia megyei döntőjében 2.helyezést ért el. A csapat tagjai: Csorba Vivien, Szakál Petra, Ficsor Rebeka, Szász Hanga, Mészáros Lilla, Tóth Vivien, Kiss Dzsenifer, Farkas Zsófia,Szabadi Liza, Zsubi Petra.  Edző: Zákány Sándor. Gratulálunk!

Iskolánk lány röplabdacsapatának országos eredménye

A középiskolás lány röplabda csapat a "B" kategóriás diákolimpia országos döntőjében mérkőzött a hétvégén és a tornát a 17. helyen zárták. Csapattagok: Antóni Vivien, Babusák Viktória, Csapi Vanda, Darányi Aisa, Dobó Luca, Édes Rebeka, Harnóczi Virág, Horváth Klaudia, Keresztúri Csenge, Szécsi Nikolett. Gratulálunk!

Megtekintés: 23 Bővebben

A Református Iskolák Országos Kémiaverseny eredményei

Szombaton, 21. alkalommal rendezték meg a Szilády Gimnáziumban  a Református Középiskolák Országos Kémiaversenyét. A gimnazisták között a 10. évfolyamos mezőnyben Piszman Zsófia a III. helyen végzett. Felkészítő tanára: Gavlikné Kis Anita tanárnő   Az általános iskolások között a 7. évfolyamon Lengyel Zsigmond V., a 8. évfolyamosok között Kopasz Bence IX. lett. Felkészítő tanárok: Martin Amália és Vas Hajnalka tanárnő

Megtekintés: 20 Bővebben

Wass Albert szavaló és prózamondó verseny eredményei

Wass Albert szavaló és prózamondó versenyen általános iskolás kategóriában I. helyen végzett Szabó Áron Timóteus; középiskolás kategóriában I. helyen végzett Szabó Tirza Rebeka, II. helyen végzett Horváth Rebeka! Eredményükhöz gratulálunk!

A Lotz János verseny országos verseny eredményei

A Lotz János szövegértési és helyesírási verseny országos döntőjében 7. helyezett lett Hegedűs Gabriella 9.a - tanára: Palásti Károly, 9. helyezett lett Varga Luca Borbála 10. a - tanára: Fodor Zita. Gratulálunk!

Megtekintés: 35 Bővebben

A gimnázium lány röplabda csapatának eredményei

A Református Iskolák Országos Röplabda Bajnokságán Debrecenben, a Szilády Gimnázium lány csapata a 7. helyen, a fiú csapat a 9. helyen zárta a tornát.  Csapattagok: Antóni Vivien, Babusák Viktória, Csapi Vanda, Harnóczi Virág, Horváth Klaudia, Kanász Eszter, Keresztúri Csenge, Szécsi Nikolett, Dobó Luca. Gratulálunk!

Megtekintés: 37 Bővebben

A gimnázium fiú röplabda csapatának eredményei

A Református Iskolák Országos Röplabda Bajnokságán Debrecenben, a Szilády Gimnázium fiú csapat a 9. helyen zárta a tornát. Csapattagok: Balázs Áron, Deli Kristóf, Sallay Tamás, Krisztin Áron, Stanic Olivér, Retek László, Szigeti Menyhért, Rokolya Dávid. Gratulálunk!