Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!

Büszkeségeink

Büszkeségeink tabló: Azon diákok, tanárok, illetve csapatok fotói, eredményei, akik a közelmúltban eredményükkel iskolánk hírnevét öregbítették.

Református iskolás orzágos sakk- és asztalitenisz bajnoksága

A pénteken és szombaton rendeztük 18. alkalommal a református iskolás országos sakk- és asztalitenisz bajnokságát, melyet ebben az évben gyorstollas verseny egészített ki. Eredmények:Asztaliteniszben Kószó Kata egyéniben, Tanács Nóra és  Kószó Kata csapatban végzett az első helyen. Sakk egyéniben 2. helyezett Márta Dominik 3. helyezett Virág Tamás, sakk csapatban Márta Dominik, Virág Tamás és Molnár Márton állhatott a dobogó legmagasabb fokára. Gyorstollasban  Vizi Noémi és Lukács Péter 2., Farkas Filip 3. helyen végzett. Gratulálunk!

Megtekintés: 0 Bővebben

VIII. Extracum Pharma Kárpát Kupa

A hétvégén rendezték Vlll. Extractum Pharma Kárpát Kupa labdarúgó tornát Székelyudvarhelyen. A Szilády RFC csapata a 6. helyen végzett. Gratulálunk!

Iskolai mesemondó verseny eredményei

A gimnázium hagyományos mesemondó versenyén:   I. Horváth Rebeka, II. Boros Edina, III. Szabó Gergő , IV. Patocskai Emese, V. Rencsár Ábel, VI. Harnóczi Virág lett.   Különdíjat kapott: Szabó Áron Timóteus, közönségdíjas lett: Horváth Rebeka.   Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítő tanáraiknak!

Megtekintés: 21 Bővebben

Bolyai Anyanyelvi verseny megyei fordulójának eredménye

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei fordulójában 6. helyen végzett a Kovács Nóra Zsóka, Markó Vivien, Patai Nóra Alexa és Szélig Nóra Noémi alkotta "Analfabéták" csapata.   Gratulálunk a diákoknak és felkészítőjüknek Gazdag Éva tanárnőnek!

Megtekintés: 76 Bővebben

Olasz nyelv napja alkotói pályázat

Idén 4. alkalommal rendezték meg az Olasz Nyelv napját Szegeden. A verseny keretein belül, az alkotói pályázat kategóriában Stefkó Fanni 3. helyezést ért el művével. Gratulálunk!

Megtekintés: 509 Bővebben

Szabó Lőrinc szavaló verseny eredményei

Iskolánkban november 15-én rendezték meg a 9-12. évfolyam szavalóversenyét: I. Tóbiás Anna II. Szabó Mirjam III. Ledenyák Ádám Különdíjat kapott Szeg Dorottya. Gratulálunk a versenyen résztvevőknek és a felkészítő tanáraiknak!

Megtekintés: 79 Bővebben

A 2017/2018-as évfolyamelső, - második diákjai

A 2017/2018-as tanév Első félévében (az előző félévi eredmények alapján) évfolyamelső és évfolyammásodik diákok:     Évfolyamelső Évfolyammásodik 6. évf. Kern Martin 6.A Vas Emma 6.A 7. évf. Markó Vivien 7.B Molnár Levente 7. 8. évf. Kószó Kata 8.B Kovács Eszter 8.B 9. évf. Piszman Zsófia 9.B Varga Luca 9.A 10. évf. Bús Johanna 10.A Klem Zsolt 10.B 11. évf. Deák Martin 11.C Tóbiás Anna 11.A Szécsi Eszter 11.A 12. évf.   Kis-Pető Apor 12.C   Eke Kitti 12.A Lehóczki Áron 12.A Klepács Anita 12.B Szabó Ezékiel 12.C   Kiskunhalas, 2017.11.15 Gratulálunk!

Megtekintés: 140 Bővebben

Kiss-Pető Apor - Országos levélíróverseny

A Magyar Nyelv Múzeuma által meghirdetett „Írj levelet Arany Jánosnak!” elnevezésű levélíró versenyen iskolánk is képviseltette magát. A 9-12. osztályosok korcsoportjában: Kiss-Pető Apor humán tagozatos végzős diákunk országos első helyezést ért el. Felkészítő tanára: Lázár Erika Az ünnepélyes eredményhirdetésre a magyar nyelv napján, 2017. november 13-án a Pesti Vigadóban került sor.

Megtekintés: 550 Bővebben

Csobánci Vilmos - Sipos - Szabó József

A sziládys diákok remek teljesítménnyel tűntek ki a Szlovák Bajnokság mezőnyéből az Union Dojo Kiskunhalas karatékái nemrégiben. Csobánci Vilmos aranyérmet nyert a rangos nemzetközi mezőnyben, Sipos-Szabó József ezüstérmet szerzett. Gratulálunk! Edzőjük: Horváth Zoltán           2017.10.31

Megtekintés: 110 Bővebben

2017-es Bolyai matek csapatverseny

A Bolyai Matematikai Csapatversenyen a 8. évfolyamon VI. helyezést ért el az "EzWin" csapata: Baranyai Brúnó, Pesti Jenő, Sepsi Zsombor, Lóránt Dominik. Felkészítő tanáruk: Klemné Lipka Dorottya. Gratullunk! 2017.10.25

Megtekintés: 207 Bővebben

A Bolyai Matematikai Csapatversenyen a 7. évfolyamon III.helyezést ért el a "Matekergők" csapata: Figura Márton, Horváth Marcell, Markó Vivien. Felkészítő tanáruk: Forczekné Lány Tünde.  Gratulálunk! 2017.10.25

Megtekintés: 107 Bővebben

Jurity Flóra - Lantos Zita gyorstollas

10 éremmel gazdagodott a Szitakötők csapata a legnagyobb szerb nemzetközi nyílt Serbian Open Gyorsollas versenyen, melyek között két sziládys diákunk is szerepelt! Lantos Zita egyéni ezüstérmet nyert u18-as lány kategóriában, ahol Jurity Flóra bronzérmes lett, míg párosban együtt is felállhattak az u18-as lány páros verseny harmadik fokára. Gratulálunk!        Felkészítőjük: Igás Andor tanárúr 2017.10.14

Megtekintés: 32 Bővebben

Szilády lány labdarúgó csapata

Országos döntőn 5. helyen végzett a gimnázium lány labdarúgó csapata a Telkiben megrendezett Fair Play Kupán.  A csapat tagjai: Csorba Vivien, Kőrösi Anna, Szabadi Liza, Szalai-Pintér Dominika, Molnár Petra, Sütöri Nelli, Ilovai Noémi, Gáspár Mirella, Molnár Anna, Szakál Petra. Gratulálunk! 2017 május

Megtekintés: 132 Bővebben