Szabó Ferenc igazgató levele

Tisztelt Szülők! Mindenekelőtt köszönöm Önöknek az eddigi támogatásaikat és együttműködésüket.

Köszönöm a szervezőknek a sikeres Szülők-nevelők báljának megvalósítását. Fényképek iskolánk facebook oldalán érhetőek el. Szeretném tájékoztatni Önöket, hogy idei felvételi időszakban óriási érdeklődés mutatkozott iskolánk iránt. Kifejezetten sok kitűnő és jeles rendű tanuló jelentkezett hozzánk. Fenntartói engedéllyel így még egy kilencedikes osztályt tudunk indítani.  Kérjük Önöket, hogy támogassák iskolánk alapítványát és a Református Egyházat adójuk 1%-ának felajánlásával. Részletek: https://szilady.net/hireink/1065-ado-3
 
Áldás, békesség!


 Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!