2019. 05. 27.

A gimnázium lány labdarúgó csapata megnyerte a Kötény Kupát. A csapat tagjai:  Szász Hanga, Mészáros Lilla, Tóth Vivien, Ficsor Rebeka, Szabadi Liza, Kardos Réka,  Zsubi Petra, Kiss Dzsenifer, Farkas Zsófia, Csorba Vivien, Szakál Petra.

A Kötény Kupán fiatalabb lánycsapat a 4. helyezést érte el! A kupa legjobb kapusa díjat Menyhárt Anna érdemelte ki!

Az Erkel Diákünnepen Gyulán, Bata Viola arany helyezést nyert szólóének kategóriában, a Sziládys Legények arany helyezést nyertek népzene kategóriában, William Poon ezüst helyezést nyert szólóhangszer kategóriában.
Gratulálunk!

Május 30-án 9 órától rendezzük a Szilády Streetball Gála utcai kosárlabda versenyt a gimnázium sportudvarán.

Szintén május 30-án 16 órától a gimnázium dísztermében adják át a Pro Iuventute díjakat.

Június 6-án a 11.évfolyamos Művészetek dráma csoportjai 2., 3., 4. órában mutatják be idei előadásukat „A fátyol titkai” címmel. Előzetes jelentkezés után fogadjuk a kedves érdeklődőket a díszteremben.

Június 10-én, pünkösd hétfőn tanítási szünet lesz, június 11-én, kedden 8 órától a református templomban kezdődik a pünkösdi iskolai istentisztelet.

Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!