Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!

Apor országos első

Archivált tartalom! Megtekintés: 750

A Magyar Nyelv Múzeuma által meghirdetett „Írj levelet Arany Jánosnak!” elnevezésű levélíró versenyen iskolánk is képviseltette magát.

A 9-12. osztályosok korcsoportjában Kiss-Pető Apor humán tagozatos végzős diákunk országos első helyezést ért el. Az ünnepélyes eredményhirdetésre a magyar nyelv napján, 2017. november 13-án a Pesti Vigadóban került sor. A diák felkészítő tanára Lázár Erika tanárnő volt.

 

Apor győztes pályamunkája....
Legfrissebb híreink

2020-02-28 12:22:07

Iskolánkban is elkezdődött a kormány által indított Lázár Ervin Program

A program szociális helyzettől és lakóhelytől függetlenül minden, az 1–8. évfolyamon tanuló általános iskolai diák részére tanévenként egyszeri alkalommal ingyenesen biztosítja a színházi, tánc- és cirkuszi előadások, komolyzenei hangversenyek, illetve az őshonos állatok bemutatóhelyei látogatásának élményét.

Bővebben
További hírek