Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!

Svájci nyelvi lektor a Sziládyban

Archivált tartalom! Megtekintés: 275

Január 8. és 19. között svájci vendégtanár járt iskolánkban és tartott  németórákat a diákoknak.

Lisa Burgener bemutatta Svájc nevezetességeit, érdekes helyeit, látnivalóit. Beszélt az ottani szokásokról, a hivatalos nyelvekről, az iskolarendszerről. A diákok elkészíthették és megkóstolhatták az eredeti svájci Bircher-müzlit. Nagy népszerűségnek örvendett Lisa néni Victorinox zsebkésbemutatója is. Reméljük jövő tanévben újra találkozhatunk vele.

Legfrissebb híreink

2020-02-28 12:22:07

Iskolánkban is elkezdődött a kormány által indított Lázár Ervin Program

A program szociális helyzettől és lakóhelytől függetlenül minden, az 1–8. évfolyamon tanuló általános iskolai diák részére tanévenként egyszeri alkalommal ingyenesen biztosítja a színházi, tánc- és cirkuszi előadások, komolyzenei hangversenyek, illetve az őshonos állatok bemutatóhelyei látogatásának élményét.

Bővebben
További hírek