Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!

Németországban jártak a sziládysok

Archivált tartalom! Megtekintés: 323

Április első hetében gimnáziumunk 27 tanulója Németországba utazott, hogy részt vegyen a kronachi Kaspar Zeuß Gimnázium és a Szilády Áron Gimnázium diákcsere programján.

Első nap köszöntött bennünket az iskola igazgatónője, Renate Leive asszony, majd a város polgármestere, Wolfgang Beiergrößlein úr. Az ott töltött egy hét alatt megismerkedtünk a gimnáziummal és Kronach városával. Kirándulásaink során megtekintettük Lipcse, Bad Staffelstein és Bamberg nevezetességeit. A diákok családoknál laktak, akikkel szintén sok értékes programon vettek részt.

A tartalmas programot Peter Wutz és Wolfram Naser tanárurak szervezték.


Legfrissebb híreink

2020-06-29 06:30:19

Vakáció

Kellemes vakációt, találkozunk szeptemberben!

Bővebben
További hírek
Olvastad már?
A Szilády megújult oktatási rendjéről

Iskolánk fő feladata a továbbtanulásra való felkészítés. Ennek sikerét mutatja iskolánk tanulóinak 4,54-os tanulmányi átlaga (részletesen lásd itt), valamint az, hogy felvételre jelentkező diákjaink 87,2 %-át vették fel az általuk megjelölt helyre...


Kövess minket a Facebookon is!