KÖSZI, Viktória!

Az Önkéntesség Magyarországi Éve által indított Hét Önkéntese sorozat szerkesztője keresett fel minket a minap, hogy közölje a jó hírt: iskolánk diákja, Szomor Viktória országos elismerésben részesült!

Viktória még csak 11-es, de már a cikk megírásakor több mint háromszorosan túltejesítette az 50 KÖSZI pont minimumot. Karitatív beállítottsága példa értékű, hiszen azóta még tovább jutott: már 200 pont felett jár.  Iskolánk márciusban jelölte őt az országos címre, melynek kihirdetését szeptemberre ígérték, azonban Viki már júniusban minta-szereplőként kerülhetett fel a honlapra társai mellé. Gratulálunk!

Teljes cikk...

 Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!