Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!

2018-as sziládys Erasmus+ Első lépés pályázatról beszámoló Nyílt Napon

Megtekintés: 154

2018 november 24-én szombaton, iskolánk leglátogatottabb programján a Nyílt Napon tekinthették meg az Első lépés című Erasmus+ pályázatról szóló beszámolót a belátogató szülők és diákok, valamint külső és belső tanár kollégák.

Az összefoglaló beszámolót képekkel, mini videókkal készítettek elő Szűcs Erzsébet és Csányi Ágnes mobilitásban résztvevő kollégák. Az elhangzottak alapján még egy redmenta tesztet is kitölthettek az érdeklődők.
Legfrissebb híreink

2020-02-28 12:22:07

Iskolánkban is elkezdődött a kormány által indított Lázár Ervin Program

A program szociális helyzettől és lakóhelytől függetlenül minden, az 1–8. évfolyamon tanuló általános iskolai diák részére tanévenként egyszeri alkalommal ingyenesen biztosítja a színházi, tánc- és cirkuszi előadások, komolyzenei hangversenyek, illetve az őshonos állatok bemutatóhelyei látogatásának élményét.

Bővebben
További hírek