Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!

Mosolygós faültetés

Archivált tartalom! Megtekintés: 565

Iskolánk csatlakozott a Mosolygós Magyarországért mozgalomhoz. "A mosoly egy olyan görbület, amely mindent egyenesbe hoz"

Szülői kezdeményezésre ismerkedtünk meg az összefogással és annak filozófiájával. Szeretnénk elérni, hogy intézményünk dolgozói, diákjai pozitívan, egymást segítve, támogatva éljék meg a napjaikat.Együttműködésünket a mai nappal ünnepélyes keretek között pecsételtük meg. Október 7-e a Mosoly világnapja, s ebből az alkalomból Mosoly-fát ültettünk el a gimnázium udvarán, illetve az 5.és a 6. évfolyam diákjaival mosolygós, pozitív gondolatokkal megírt lufikat engedtünk fel az égre annak reményében, hogy üzenetünk messzire jut, hirdetve iskolánk és a mozgalom eszméjét.

A mozgalom...
Fényképek...
Legfrissebb híreink

További hírek