Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!

Orosz kulturális előadás a Sziládyban

Megtekintés: 108

2019. február 7-én a magyarországi Orosz Kulturális Központ vezető munkatársa, Alina Urazbekova látogatott gimnáziumunkba.

A látogatás gondolata akkor merült fel, amikor iskolánk egy diákja az Orosz Kulturális Központban járt – tőle szerzett tudomást Alina az itt folyó munkáról.

A látogatás során orosz nyelvet tanuló diákjaink – két csoportban – előadást hallhattak az orosz folklórról és népszokásokról, a hagyományos orosz életről. Az előadások fő célja volt megismertetni a tanulókat az orosz élettel, és nem utolsó sorban az Oroszországban folytatható tanulmányok gazdag lehetőségeivel. Az igazgatókkal és tanárokkal folytatott megbeszélések során új lehetőségek körvonalazódtak az itteni orosz nyelvoktatás jövőjére nézve.

A nap végére mind a látogató, mind a fogadó tanárok és tanulók értékes élményekkel gazdagodtak.

Legfrissebb híreink

2019-05-17 14:07:41

Országos 3. helyezett a gimnázium csapata

Az 5-8. évfolyamos diákok számára kiírt Madarak és Fák Napja Természetismereti Csapatversenyt idén a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület és a Bükki Nemzeti Park Igazgatóság közösen szervezte meg.

Bővebben
További hírek
Olvastad már?
Országos 3. helyezett a gimnázium csapata

Az 5-8. évfolyamos diákok számára kiírt Madarak és Fák Napja Természetismereti Csapatversenyt idén a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület és a Bükki Nemzeti Park Igazgatóság közösen szervezte meg.


Kövess minket a Facebookon is!