Biztonságos internethasználat a Sziládyban

Idén február 9-én tartották világszerte a "Safer Internet Dayt", vagyis a Biztonságos Internet Napot.

Iskolánk több módon is felhívta a diákok és szülő figyelmét a nemzetközi  Biztonságos Internet Napon az internet veszélyeire és biztonságos használatára. A szülőknek levélben fogalmaztuk meg, hogyan tudják megelőzni az ezzel kapcsolatos problémákat a családban, informatika szakos pedagógusaink videóüzenetben adtak tanácsot a biztonságos online jelenlétről diákjainknak. Az ötödik-hatodik osztályosok tanórákon társasjátékok ill. online kvízek segítségével juthattak hasznos ismeretekhez.

Fényképek...

Internet biztonság 2021 - Tandari Petrával (videó)
Internet biztonság 2021 - Szabadi Árminnal 12.a (videó)...
Internet biztonság 2021 - informatika tanárok (videó)...

Levél a szülőknek...

 

 Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!