Első szülői értekezlet

A 2023/24-es tanévre 4 és 8 évfolyamos képzésre felvételt nyert diákok és szüleik számára szülői értekezletet tartunk.

A 8 évfolyamos képzésre felvételt nyert diákokat és szüleit 2023. május 30-án 17 órára várjuk az iskola dísztermében kezdődő első szülői értekezletre. A közös kezdés után osztályonként folytatódik a szülő értekezlet, a diákokat pedig az iskola diákjai vezetik körbe az iskolánkban.

A 4 évfolyamos képzésre felvételt nyert diákokat és szüleit 2023. május 31-én 17 óra 30 percre várjuk az iskola dísztermében kezdődő első szülői értekezletre. A közös kezdés után osztályonként folytatódik a szülő értekezlet, a diákokat pedig az iskola diákjai vezetik körbe az iskolánkban.

Kérjük pontosan érkezzenek!Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!