Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!

Iskolai versmondó verseny 9-12. évf.

Archivált tartalom! Megtekintés: 991

2016. november 30-án rendezték a gimnázium szavalóversenyét a 9-12. évfolyam számára.

Az idei szavalóversenyen a 75 éve elhunyt Babits Mihály költőre, műfordítóra emlékeztek. A szavaló diákok előadása után a zsűri /elnök: Hegyes Emőke a Felsővárosi Általános Iskola magyar/latin szakos tanára, Berta Andrea a SZIK elnökségi tagja, Keresztúri Attila iskolánk könyvtárosa/
értékelése következett, majd a helyezett diákok oklevelet vehettek át.
 

 


Eredmény:


1. Görög Boglárka
2. Ilovai Noémi
3. Bognár Edmond

Közönségdíj: Görög BoglárkaFényképek /Kumich Áron/...
Legfrissebb híreink

2020-02-28 12:22:07

Iskolánkban is elkezdődött a kormány által indított Lázár Ervin Program

A program szociális helyzettől és lakóhelytől függetlenül minden, az 1–8. évfolyamon tanuló általános iskolai diák részére tanévenként egyszeri alkalommal ingyenesen biztosítja a színházi, tánc- és cirkuszi előadások, komolyzenei hangversenyek, illetve az őshonos állatok bemutatóhelyei látogatásának élményét.

Bővebben
További hírek