Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!

Vállalkozói versenyt nyertek a sziládysok

Archivált tartalom! Megtekintés: 418

Az 5letből JÖVŐ játékos vállalkozói vetélkedőn iskolánk 10. évfolyamos csapata első helyen végzett.

A verseny döntőjére 2019. március 12-én került sor.  A tanulók előzetesen létrehoztak egy teamet, üzleti tervet készítettek és mindezt előadható formába öntötték. Vállalkozásuk témája az volt, hogy a  tanulási igényekre korszerű választ adva, egy online felület segítségével a korrepetálást igénylő, valamint a korrepetálást vállaló diákok között kapcsolatot létesítsenek.
A győztes csapat tagjai: Piszman Zsófia Ilona, Csonka Viktória, Édes Rebeka, Pintér Zsombor Manó, Osztobányi Ferenc. Nyereményük: 1960000 Ft. Gratulálunk!
A verseny honlapja: https://5letboljovo.hu/
Legfrissebb híreink

2020-02-28 12:22:07

Iskolánkban is elkezdődött a kormány által indított Lázár Ervin Program

A program szociális helyzettől és lakóhelytől függetlenül minden, az 1–8. évfolyamon tanuló általános iskolai diák részére tanévenként egyszeri alkalommal ingyenesen biztosítja a színházi, tánc- és cirkuszi előadások, komolyzenei hangversenyek, illetve az őshonos állatok bemutatóhelyei látogatásának élményét.

Bővebben
További hírek