Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!

2018-as sziládys Erasmus+ tanári beszámolók a Halasi Tükörben

Megtekintés: 131

Iskolánk 2018 nyarán kiutazó nyolc kollégája beszámolt az európai tanártovábbképzéseken szerzett tapasztalatairól a város teljes lakosságának a helyi közéleti újságban, az Első lépés című Erasmus+ Ka1-es pályázati vállalásnak megfelelően. Az alábbiakban találhatók a cikkek, melyek ezeket a beszámolókat tartalmazzák.
Legfrissebb híreink

2020-02-28 12:22:07

Iskolánkban is elkezdődött a kormány által indított Lázár Ervin Program

A program szociális helyzettől és lakóhelytől függetlenül minden, az 1–8. évfolyamon tanuló általános iskolai diák részére tanévenként egyszeri alkalommal ingyenesen biztosítja a színházi, tánc- és cirkuszi előadások, komolyzenei hangversenyek, illetve az őshonos állatok bemutatóhelyei látogatásának élményét.

Bővebben
További hírek